piątek, 29 marca 2013

To dobry czas

Wyobraź sobie, że spotykasz osobę, która daje Ci wszystko, czego potrzebujesz, by rozwijać swoją pasję. Wyobraź sobie, że w jednej chwili ktoś daje Ci klucz do drzwi, które zawsze wydawały się wielką bramą otwartą tylko dla wybrańców. Nagle wszystkie przeszkody na Twojej drodze znikają. Teraz zapytaj sama siebie 
co zrobiła byś w tym momencie.

Dobrze wiesz, że jesteś swoim największym ograniczeniem. Każdego dnia szukasz nowych wymówek i powodów swoich niepowodzeń. Brakuje Ci wiary we własne siły, rezygnujesz ze swoich marzeń bez walki.  Trwonisz czas na zbędne i bezcelowe refleksje. W głowie co raz głośniej słyszysz pytanie "Co by było gdyby?". Przestań pytać. 

To nie czas na usprawiedliwienia i skargi na ludzi i świat. 
To jest czas na walkę o siebie, swoją pasję, swoje marzenia. 

Powtarzaj sobie każdego dnia, że jesteś wyjątkowa. Uwierz w te piękne słowa pochwały, które tak wiele razy słyszałaś. Nigdy się nie poddawaj, małymi krokami idź do przodu i nie oglądaj się na innych.Spraw, by marzenia stały się rzeczywistością. Dobrze wiesz, że to jest możliwe. 

Wniknij do swojego świata, załóż słuchawki,  zamknij oczy, pozwól się unieść, zainspirować, uśmiechnij się do siebie i uwierz. 


Zapraszam na słuchania mojej muzyki którą znajdziecie klikając 
w napis MUZYKA pod nagłówkiem :)

Pozdrawiam, KM.

2 komentarze:

 1. Bardzo mnie zmotywowałaś do działania ! Masz całkowitą rację !

  Pozdrawiam i zapraszam do siebie w wolnej chwili ; ) + obserwuję oczywiście

  OdpowiedzUsuń
 2. Czasami jest ciężko w siebie uwierzyć, czasami czuje się człowiek jakby miał w sobie blokadę, a wszystko byłoby fałszem..
  Na szczęście czasami właśnie pojawia się taka osoba, która daje Ci wszystko i siłę, aby w siebie uwierzyć .:)

  Bardzo motywujące słowa z Twojej strony i na pewno częściej będę Cie odwiedzać ^^

  OdpowiedzUsuń

Bardzo mi miło, że tu jesteś ; )